שירותים - טיפ טופ תרגומים
272
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-272,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

שירותים שלנו

a
תרגומים ל 17 שפות
תרגום אתרים ולוקליזציה

ככל שהשווקים אליהם תרצו להגיע מתרחבים, תרגום האתר, עמוד פייסבוק או התוכנה שלך לשפת היעד הופך אותם לידידותיים ושימושיים יותר עבור המשתמש הסופי בכל מקום בעולם וכמובן רווחיים יותר עבורך. חברת טיפ טופ תרגומים מספקת שירותי לוקליזציה איכותיים הנשנים על כלים טכנולוגיים מתקדמים אשר יספקו לך בתרגום , במגוון שפות.

תרגום 

"מתרגמים הם גיבורי הצל של ספרות, פונקציות ששוכחים לעתים קרובות המאפשרים לתרבויות שונות לדבר אחד עם השני, ונותנים לנו להבין שכולנו, מכל חלק של העולם, חיים בעולם אחד." פול אוסטר

בתרגום לא מספיק להבין את השפה ולדעת את הכוונה , אלה גם איך נכון לכתוב, למי כותבים ובאיזה הקשר, כך שהתרגום יצא ללקוח שלך באיכות גבוה וקל להבנה.

צוות המתרגמים שלנו הם כולם דוברי שפות התרגום כשפת אם, מומחים בתחומים שונים המקפידים להתעדכן בחידושים המקצועיים וניואנסים לשוניים ותרבותיים תוך הבנה מעמיקה של מהות הטקסטים.

אהבתם את המוצר הסופי ויש לכם תרגומים נוספים? נקצה לך את או המתרגם \ מת גם לעבודות הבאות, כך שהוא \ היא כבר ירגישו ממש כמו אחד מצוות הפרטי שלכם!

שפות

שירות מגוון שפות על ידי מתרגמים מקצועיים מבטיח העברת המסר לשכם באופן ברור וקליט!

ניתן לקבל שירותי תרגום ועריכה מכל שפה ושפה שאנו נותנים שירותים.

שירותי הגהה

לגהה חלק חשוב בהגשת עבודת תרגום, אין יותר טוב מאשר לתת לעוד זוג עיניים לבדוק ולבחון את החומר המתורגם לפני שליחה ללקוח.

קופירייטינג

העברת את המסר שלכם באופן ברור ומיטבי…….ההצלחה שלכם היא בהחלט ההצלחה שלנו!

שירותים נוספים

יש לכם עסק קטן ואין לך צורך להעסיק מזכירות ועובדי אדמיניסטרציה באופן קבוע?

אנחנו בהחלט הפתרון עבורכם! בעידן הסלולר, הדפדוף והזיפזופ , צרכי בעלי עסקים קטנים משתנים ולא תמיד יש צורך בלהעסיק עובדים באופן קבוע ולשלם את ההוצאות הנלוות הכרוכות בהעסקת עובדים.

לכן פיתחנו עבור בעלי עסקים קטנים מענה אדמיניסטרטיבי ייחודי, הדפסות, מכתבים, ניסוח, דוחות, שליחת פקסים, מענה למיילים ועוד.

פנו אלינו עוד היום לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית שתבטיח שגם השירות שלכם יהיה טיפ טופ!